Hotel Belvedere **** Zakopane

Pogoda
21oC

Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
Rezerwacja online

Oferty specjalne

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Centrum Spa

SPA Hotelu Belvedere przyciąga wieloma propozycjami. Tak zwana Thalassoterapia polega na wykorzystaniu cudownych właściwości wody morskiej i substancji aktywnych z morskich głębin w procesie regeneracji organizmu. W naszym hotelu będziecie Państwo mieli wspaniałą szansę wypróbowania tej niezwykle skutecznej metody, która robi na świecie karierę jako prawdziwy eliksir młodości, piękności i zdrowia.

Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała przy użyciu specjalistycznych urządzeń i aparatury, a także masaże ręczne i wodne oraz dodatkowe usługi, takie jak manicure, pedicure czy depilacja.

Nasza aktualna oferta specjalna:

Nowość w naszym spa!

Proponujemy zabiegi z użyciem urządzenia MaximusTM, które zapewniają natychmiastowy i długotrwały lifting skóry oraz modelują twarz i ciało!

Wszystkie zabiegi SPA pobudzą organizm do odnowy. Odpowiednia kuracja wzmocni układ odpornościowy i poradzi sobie z rozmaitymi dolegliwościami, takimi jak bezsenność, wyczerpanie, choroby układu oddechowego, choroby skóry czy reumatyzm. Wszystkim, którzy walczą z uporczywymi dodatkowymi kilogramami, polecamy kurację wyszczuplającą. 

Zabiegi prosimy rezerwować pod numerem telefonu: (18) 20 21 290 lub mailowo: spa@hotelbelvedere.pl.

CENNIK SPA (pobierz)

Hotel Belvedere ****, ul. Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij