• Luksusowe SPA w Zakopanem

Nasz ośrodek SPA przyciąga swych Gości wieloma atrakcyjnymi propozycjami. Oferujemy profesjonalne, ekskluzywne zabiegi i rytuały pielęgnacyjne ciała i twarzy przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń oraz kosmetyków, jak również relaksujące masaże czy też usługi dodatkowe, takie jak depilacja, manicure czy pedicure.
Przeprowadzane w naszym SPA w górach zabiegi zapewniają szybkie i efektywne działanie nawilżające, liftingujące i odmładzające twarz i ciało. Warto pamiętać, że proponowane zabiegi  wpływają nie tylko na wygląd i dobre samopoczucie, ale również na zdrowie. Pobudzają organizm do odnowy i rewitalizacji, wzmacniają układ odpornościowy, niwelują uczucie wyczerpania i kłopoty ze snem. Wspaniale wpływają  także na dolegliwości układu oddechowego i nerwowego, chorobami skóry oraz reumatyzmem.
Aby poczuć się jeszcze piękniej, zapraszamy też do naszego prestiżowego salonu fryzjerskiego mieszczącego się w ośrodku SPA. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełny pakiet usług fryzjerskich zgodnych z najnowszymi trendami. Pracujemy przy użyciu znakomitych kosmetykach firmy Kerastase i Wella. Do każdego Klienta odwiedzającego nasz salon fryzjerski w hotelu Belvedere SPA w górach, podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu wszyscy wychodzą od nas zrelaksowani i uśmiechnięci, z pięknymi fryzurami i zadbanymi włosami.

  • Centrum wodno-termalne Zakopane

Na naszych najmłodszych Gości czeka znakomita zabawa w basenie wyposażonym w zjeżdżalnię wodną. Oferujemy również profesjonalną naukę pływania pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Nauczamy i doskonalimy wszystkie style pływackie: motylkowy, klasyczny, grzbietowy i dowolny. Do naszych lekcji wprowadziliśmy także naukę elementów ratownictwa wodnego. Co ważne, prowadzimy zajęcia dla osób o różnym stopniu zaawansowania oraz w różnym wieku. Zapraszamy więc zarówno dzieci, jak i rodziców do zapisania się do naszej szkółki pływackiej. Gwarantujemy efektywnie, a przy tym bezpiecznie spędzony czas.
Nasz hotel SPA posiada również drugi, większy basen, wyposażony w urządzenia do hydromasażu i naścienne akwaria, w których pływają egzotyczne, kolorowe ryby.
W naszym hotelowym Centrum wodno-termalnym czekają na Państwa również inne atrakcje. Proponujemy relaksujące masaże wodne w jacuzzi, rozluźniający pobyt w łaźni rzymskiej oraz odnowę ducha i ciała w saunie fińskiej, tureckiej lub też na podczerwień.

  • Centrum sportowe w ośrodku SPA

W naszym hotelu Belvedere Zakopane mieści się także doskonale wyposażone centrum sportowe. Dla naszych Gości przygotowaliśmy wiele propozycji spędzania wolnego czasu, Polecamy wizytę w kręgielni z dwoma profesjonalnymi torami do bowlingu, a także znakomitą zabawę przy stole bilardowym.
Osobom poszukującym sportowych zmagań i adrenaliny, proponujemy grę w squasha. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa korty, które spełnią wymagania zaprawionych graczy. Początkujący w tej dziedzinie mogą natomiast skorzystać z pomocy fachowych instruktorów.
Nasz hotel SPA wyposażony jest również w nowoczesną salę gimnastyczną oraz siłownię. Oferujemy grę w siatkówkę, koszykówkę, ping-ponga lub badmintona. Zapraszamy także na zajęcia aerobiku, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness. Dostępne sale zaopatrzone są w najwyższej jakości sprzęt treningowy renomowanych producentów, m.in. firmy TechnoGym. Dzięki wizycie w naszym Centrum sportowym nie muszą Państwo rezygnować z codziennych treningów, tylko kontynuować je nawet podczas urlopu.

Sprawdź grafik zajęć:

  • Zapraszamy do skorzystania z oferty

Ośrodek SPA w hotelu Belvedere to miejsce wyjątkowe. Nasza bogata oferta zabiegów sprawia, że każdy Gość znajdzie w nim coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością będziemy Państwa gościć w naszym hotelu.

  • Nasza aktualna oferta specjalna: