Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek.
Hotel Spa w Zakopanem dysponuje przestronnymi pokojami i apartamentami. Goście otrzymują możliwość wyboru pomiędzy klasycznymi, eleganckimi wnętrzami nawiązującymi do estetyki dwudziestolecia międzywojennego a pomieszczeniami o stylistyce odwołującej się do architektury regionu.
W Hotelu Belvedere umiemy doskonale połączyć oczekiwania turystów indywidualnych i biznesowych. Rodziny z dziećmi znajdują tutaj świetne warunki do odpoczynku i zabawy, a uczestnikom firmowych spotkań stworzymy idealne warunki do pracy. 
Hotel Belvedere przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji Gości oddajemy podziemne garaże oraz parkingi hotelowe. 

Luksusowe centrum SPA & Wellness

Goście mogą korzystać z  Centrum Wellness & SPA oraz Centrum Termalno-Rekreacyjnego. Liczne atrakcje, zapewniane przez hotel Belvedere, to prawdziwa uczta dla ciała i dla ducha. Zapewniamy aktywny wypoczynek na basenie, skuteczną regenerację w saunach: fińskiej, tureckiej i na podczerwień, a także masaże wodne w jacuzzi i relaks w łaźni rzymskiej.
Centrum SPA w oferuje efektywne zabiegi pielęgnacyjne, wykonywane z użyciem luksusowych, najwyższej jakości kosmetyków i przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i aparatury. Polecane przez nas zabiegi skutecznie nawilżają, odmładzają i odżywiają skórę twarzy i ciała, regenerują organizm i wpływają dobroczynnie na samopoczucie.
Oprócz relaksu, zapraszamy również do skorzystania z licznych zajęć sportowych. Na terenie hotelu znajduje się profesjonalna kręgielnia i stół bilardowy. Oferujemy także możliwość zagrania w squasha, skorzystania z wyposażonej siłowni oraz sali gimnastycznej i fitness.

Hotel przyjazny zwierzętom

Czworonożni przyjaciele są mile widziani w Hotelu Belvedere. Psy, koty i inne zwierzaki czują się u nas jak w domu. Lokalizacja hotelu sprawia, że najlepsze spacerowe trasy zaczynają się tuż za bramą - to prawdziwa gratka dla amatorów długich i urozmaiconych przechadzek. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 50 zł/dobę. Przez wzgląd na innych gości hotelowych prosimy tylko o nie wprowadzanie zwierzaków do restauracji oraz strefy spa.

Hotel Belvedere Resort & Spa****
ul. Droga do Białego 3
34-500 Zakopane

tel. +48 (0) 18 20 21 200
fax. +48 (0) 18 20 21 250

rezerwacja:

tel. +48 (0) 18 20 20 255
rezerwacja@belvederehotel.pl