Hotel Belvedere **** Zakopane

Pogoda
1oC

Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
Rezerwacja online

Oferty specjalne

noc
od 312zł
3 noce
od 281zł

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Konferencje

Hotel Belvedere w Zakopanem, to idealne miejsce na konferencje, kongresy, szkolenia, zjazdy, szkolenia w górach...

Do dyspozycji mamy 14 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mieszczą do 700 osób, a także całodobowe Business Center. Dodatkowo posiadamy przestrzeń przeznaczoną na organizację bankietu nawet dla 1100 osób oraz powierzchnię wystawienniczą 1100 m2.

Sala Paderewskiego

Nowa największa sala konferencyjna bezpośrednio połączona z przestrzeniami wystawienniczymi i bankietowymi to najnowocześniejsze miejsce na organizację kongresów, konferencji i koncertów pod Tatrami. Sala może pomieścić do 700 osób w ustawieniu teatralnym oraz do 480 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala Piłsudskiego

To sala konferencyjna, która daje bardzo komfortowe warunki zarówno do organizacji spotkań biznesowych, jak i eleganckich bankietów. Oświetlenie żyrandolami stwarza bardzo przyjemny nastrój, a parkietowa podłoga świetnie nadaje się do tańca. Sala mieści 320 osób w układzie kinowym. Sala jest klimatyzowana i odpowiednio wyposażona. Dodatkowym walorem jest to, że obrady i obraz z sali mogą być transmitowane „na żywo” do Sali Wieniawy, mieszczącej się kondygnację niżej.

Sala Grabskiego

Sala ta może pomieścić jednocześnie 160 osób w układzie teatralnym. Sala jest jasna i przestronna, dzięki temu, że dociera do niej światło dzienne. Okna mogą być jednak przysłonięte, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Sala może zostać podzielona na dwie mniejsze części (A+B). Sala jest klimatyzowana i profesjonalnie wyposażona. 

Sala Kwiatkowskiego

Sala Kwiatkowskiego znajduje się na parterze i może pomieścić 160 osób w układzie teatralnym. Salę można podzielić na dwa mniejsze klimatyzowane i komfortowo wyposażone pomieszczenia (A+B). 

Biblioteka oraz Retro Lounge

To sale o wyjątkowym klimacie, sprzyjające kameralnym spotkaniom w wytwornej atmosferze – miękkie kanapy albo elegancki stół oraz kominek to idealne miejsca na spotkania na najwyższym szczeblu. W tych salach istnieje również możliwość zorganizowania minikonferencji multimedialnych, spotkań i szkoleń.

Gabinety

Eleganckie gabinety w klasycznym stylu, to miejsca wyjątkowo sprzyjające spokojnej pracy w bardzo luksusowych warunkach. Wytworne umeblowanie przywołujące klimat dawnych bibliotek pokoje tworzą niezwykłą atmosferę sprzyjającą indywidualnej pracy i kameralnym spotkaniom. Kominek, miękkie fotele i stylowe biurko dodają prestiżu spotkań. Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 gabinety, w których może się spotkać od 12 do 15 osób.

W Centrum Kongresowym Belvedere znajdują się również: Sala Klubowa, urokliwa sala Biblioteka, Studio oraz Sala Joker. 

Przestrzeń wystawiennicza
W naszym hotelu znajduje się 1100 m2 powierzchni wystawienniczej, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Paderewskiego. Przestrzeń, którą oddajemy do Państwa dyspozycji ma ogromne możliwości aranżacyjne.

Sprawdź dokładne wymiary wszystkich sal konferencyjnych

    

Skontaktuj się z nami:
+48 (18) 20 20 222 
konferencje@trip.pl

Hotel Belvedere ****, ul. Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij