Hotel Belvedere **** Zakopane

Pogoda
17oC

Rezerwuj

Gwarancja najniższej ceny
Rezerwacja online

Oferty specjalne

noc
od 312zł
noc
od 449zł

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje oraz oferty specjalne.

Konferencje

Hotel Belvedere w Zakopanem, to idealne miejsce na konferencje, kongresy, szkolenia, zjazdy, szkolenia w górach...

Do dyspozycji mamy 14 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, które mieszczą do 700 osób, a także całodobowe Business Center. Dodatkowo posiadamy przestrzeń przeznaczoną na organizację bankietu nawet dla 1100 osób oraz powierzchnię wystawienniczą 1100 m2.

Sala Paderewskiego

Nowa największa sala konferencyjna bezpośrednio połączona z przestrzeniami wystawienniczymi i bankietowymi to najnowocześniejsze miejsce na organizację kongresów, konferencji i koncertów pod Tatrami. Sala może pomieścić do 700 osób w ustawieniu teatralnym oraz do 480 osób w ustawieniu bankietowym.

Sala Piłsudskiego

To sala konferencyjna, która daje bardzo komfortowe warunki zarówno do organizacji spotkań biznesowych, jak i eleganckich bankietów. Oświetlenie żyrandolami stwarza bardzo przyjemny nastrój, a parkietowa podłoga świetnie nadaje się do tańca. Sala mieści 320 osób w układzie kinowym. Sala jest klimatyzowana i odpowiednio wyposażona. Dodatkowym walorem jest to, że obrady i obraz z sali mogą być transmitowane „na żywo” do Sali Wieniawy, mieszczącej się kondygnację niżej.

Sala Grabskiego

Sala ta może pomieścić jednocześnie 160 osób w układzie teatralnym. Sala jest jasna i przestronna, dzięki temu, że dociera do niej światło dzienne. Okna mogą być jednak przysłonięte, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Sala może zostać podzielona na dwie mniejsze części (A+B). Sala jest klimatyzowana i profesjonalnie wyposażona. 

Sala Kwiatkowskiego

Sala Kwiatkowskiego znajduje się na parterze i może pomieścić 160 osób w układzie teatralnym. Salę można podzielić na dwa mniejsze klimatyzowane i komfortowo wyposażone pomieszczenia (A+B). 

Biblioteka oraz Retro Lounge

To sale o wyjątkowym klimacie, sprzyjające kameralnym spotkaniom w wytwornej atmosferze – miękkie kanapy albo elegancki stół oraz kominek to idealne miejsca na spotkania na najwyższym szczeblu. W tych salach istnieje również możliwość zorganizowania minikonferencji multimedialnych, spotkań i szkoleń.

Gabinety

Eleganckie gabinety w klasycznym stylu, to miejsca wyjątkowo sprzyjające spokojnej pracy w bardzo luksusowych warunkach. Wytworne umeblowanie przywołujące klimat dawnych bibliotek pokoje tworzą niezwykłą atmosferę sprzyjającą indywidualnej pracy i kameralnym spotkaniom. Kominek, miękkie fotele i stylowe biurko dodają prestiżu spotkań. Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 gabinety, w których może się spotkać od 12 do 15 osób.

W Centrum Kongresowym Belvedere znajdują się również: Sala Klubowa, urokliwa sala Biblioteka, Studio oraz Sala Joker. 

Przestrzeń wystawiennicza
W naszym hotelu znajduje się 1100 m2 powierzchni wystawienniczej, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Paderewskiego. Przestrzeń, którą oddajemy do Państwa dyspozycji ma ogromne możliwości aranżacyjne.

Sprawdź dokładne wymiary wszystkich sal konferencyjnych

    

Skontaktuj się z nami:
+48 (18) 20 20 222 
konferencje@trip.pl

Hotel Belvedere ****, ul. Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij